Stránky tříd

5.B Zaměstnanec Mgr. Iva Vacková třídní učitel, 1.st.
Telefon: 483 737 116 E-mail: iva.vackova@arbesovka.cz
Bez třídní společné fotky

5.B a Nadace PRECIOSA

Obrázek ke článku

Projekt třídy 5.B Srdce pro Barunku, sestru našeho spolužáka Honzíka Drápalíka, oslovil Nadaci PRECIOSA, a ta se rozhodla se Barunku podpořit formou úhrady speciální rehabilitace.

Číst dál...

5.B v Městské knihovně v Jablonci n.N.

Obrázek ke článku

Ve středu 4.4. se naše třída vypravila do Městské knihovny v Jablonci n. N. V 9 hodin jsme dorazili do knihovny a posadili jsme se do audiovizuálního střediska, kde měly paní knihovnice připravenou prezentaci o spisovatelích pro děti.

Číst dál...

5.B o Pašijovém týdnu

Obrázek ke článku

Pašijový týden je poslední týden před Velikonocemi. V tomto předvelikonočním týdnu jsme se fotili na Modré pondělí v modrém, o Šedivém úterý v šedivém a na Škaredou středu v zeleném oblečení.

Číst dál...

5.B a Sněhuláci pro Afriku podruhé

Obrázek ke článku

Stejně jako v loňském roce, tak i v letošním roce jsme se zúčastnili stavění sněhuláků pro Afriku. Vybrané peníze slouží k přepravě kol pro africké školáky. Naše třída přispěla částkou 680 Kč.

Číst dál...

5.B a brněnský projekt Re:publika 1918 – 2018

Obrázek ke článku

Naše třída se připojila k oslavám stoletého výročí vzniku Československé republiky brněnským projektem Re:publika 1918 – 2018.

Číst dál...

5.B a výtvarná soutěž Zahrada pro všechny generace

Obrázek ke článku

Rozhodli jsme se zúčastnit výtvarné soutěže vyhlášené Českým zahrádkářským svazem, který letos má název Zahrada pro všechny generace.

Číst dál...

5.B a Zimní pohádky M. Jágra

Obrázek ke článku

V úterý 30.1.jsme se vydali do Jabloneckého kulturního a informačního centra sídlícího v Domě Jany a Josefa Scheybalových na výstavu obrázků Zimní pohádky s Miloslavem Jágrem.

Číst dál...

Celorepublikový projekt Srdce s láskou darované a 5.B

Obrázek ke článku

Třída 5.B s paní učitelkou Ivou Vackovou se zúčastní celorepublikového projektu Srdce s láskou darované se svou prací Srdce pro Barunku. Pokud se vám naše práce líbí a chcete nás podpořit, můžete pro nás hlasovat zde na tomto odkazu.

Číst dál...

Copyright © 2006 – 2018 Arbesovka.cz Vytvořil Oldřich Rypl a Jan Šikl
TOPlist