5.B a projekt Záložka do knih spojuje školy

Publikováno dne 24. 10. 2017, úterý

Na začátku října jsme se třídou pustili do projektu Záložka do knih spojuje školy. Tento projekt se dělá proto, aby se české školy spřátelily se slovenskými. Letošní téma bylo Tajuplný svět knižních příběhů.

Naše třída si bude vyměňovat záložky se třídou 4.A ze školy v Liptovské Lúžne, v okrese Ružomberok. Záložky jsme dělali ve skupinách. Kreslení záložek mě moc bavilo. Na záložkách se objevily různé pohádkové postavy - Mach a Šebestová, Harry Potter, ale i méně známí hrdinové, např. Železný muž. Do balíku pro 4.A jsme kromě záložek dali i pohádkovou knihu, mapy a informace o Jablonci a doprovodný dopis o naší třídě, který napsala Terka Vacátková. Moc by mě zajímalo, jaké záložky dostaneme my. Myslím si, že si to všichni užili.
Věrka Lanková, 5.B

Galerie ke článku

Copyright © 2006 – 2018 Arbesovka.cz Vytvořil Oldřich Rypl a Jan Šikl
TOPlist