Stránky tříd

2.B Zaměstnanec Mgr. Iva Vacková třídní učitel, 1.st.
Telefon: 483 737 116 E-mail: iva.vackova@arbesovka.cz
Třídní společné foto

2.B a projekt Sněhuláci pro Afriku

Obrázek ke článku

I v letošním roce se zúčastníme celorepublikového projektu Sněhuláci pro Afriku. Bohužel sněhové podmínky nám letos nepřejí, a tak jsme se rozhodli improvizovat a sněhuláky poskládali z barevných papírových kruhů, na kterých jsme rozfoukali modrý inkoust a zbytek dotvořili pastelkami. Pracovali jsme na nich ve skupinách několik hodin výtvarné výchovy. Pokud se vám sněhuláci líbí, můžete nás podpořit při hlasování, které bude probíhat na jaře. Na dopravu kol pro africké děti jsme mezi sebou vybrali 1250Kč.

Číst dál...

2.B v Ekocentru

Obrázek ke článku

V době předvánoční jsme navštívili jablonecké Ekocentrum a absolvovali program pro 2.třídy.

Číst dál...

Levandulová 2.B

Obrázek ke článku

Při pracovních činnostech jsme si vyrobili první voňavý dárek k letošním Vánocům.

Číst dál...

Plavecký výcvik 2.B

Obrázek ke článku

V pátek 8.11. skončilo 10 lekcí plaveckého výcviku 2.B. Všichni žáci ho úspěšně absolvovali a při poslední hodině obdrželi tzv. Mokré vysvědčení, na kterém měli zaznamenáno, čeho dosáhli.

Číst dál...

Halloweenská výuka ve 2.B

Obrázek ke článku

Ve čtvrtek 24. 10. se třída 2. B proměnila ve shromaždiště strašidel. Každá maska o sobě převyprávěla příběh, zúčastnila se dlabání dýní, ale i počítala strašidelné příklady a luštila křížovky.

Číst dál...

2.B a projekt Záložka do knihy spojuje školy

Obrázek ke článku

Letos jsme se zúčastnili už 10. ročníku celorepublikového projektu Záložka do knihy spojuje školy s podtitulem List za listem.

Číst dál...

Podzimní prvouka ve 2.B

Obrázek ke článku

Na hodině prvouky jsme poznávali druhy hub, ochutnávali ovoce a zeleninu, někteří dokonce se zavázanýma očima. Byla to fajn hodina.

Číst dál...

Prázdninový deník z 2.B

Obrázek ke článku

Během letních prázdnin si budoucí žáci 2.B vytvářeli první prázdninový deník, do kterého si vlepovali vstupenky, pohledy, kreslili obrázky, ale i psali krátké věty.

Číst dál...

Copyright © 2006 – 2020 Arbesovka.cz Webmaster Copyright
TOPlist